Uitslagen

Evenementen

dinsdag 19 februari 2019

  Liga MX Femenil, MexicoUitslag
00:00Toluca - Veracruz1:2 (0:1)
00:00Toluca - Veracruz1:2 (0:1)
  Superliga, ArgentiniëUitslag
00:10Racing Club - Godoy Cruz3:0 (2:0)
00:10Racing Club - Godoy Cruz3:0 (2:0)
  Torneo Federal, ArgentiniëUitslag
00:00Boca Unidos - Sarmiento de Resistencia1:2 (0:2)
00:00Club Villa Mitre - Gimnasia y Esgrima CU0:0 (0:0)
00:00Boca Unidos - Sarmiento de Resistencia1:2 (0:2)
00:00Club Villa Mitre - Gimnasia y Esgrima CU0:0 (0:0)

maandag 18 februari 2019

  1. Liga, TsjechiëUitslag
17:00FK Dukla Praag - AC Sparta Praha2:3 (1:1)
17:00FK Dukla Praag - AC Sparta Praha2:3 (1:1)
  1ste Divisie, JordaniëUitslag
12:30Al-Karmel - Ethad Al Ramtha0:0 (0:0)
12:30Blama - Sama Al Sarhan1:1 (1:0)
  1ste Division, JordaniëUitslag
12:30Al-Karmel - Ethad Al Ramtha0:0 (0:0)
12:30Blama - Sama Al Sarhan1:1 (1:0)
  2de divisie, IranUitslag
10:45Shahrdari Bam - Caspian Qazvin1:0 (0:0)
11:00Khoosheh Talai - Esteghlal Ahvaz3:0 (3:0)
11:00Moghavemat - Sardar Bukan FC3:1 (0:0)
11:30Iranjavan Bushehr - Mes Kerman3:3 (1:3)
  2nd Division, BahreinUitslag
15:15Qalali - Al-Ittihad Bahrain2:3 (1:1)
15:15Al-Ahli Manama - Al Tadamun Buri4:1 (2:0)
  3de Liga, DuitslandUitslag
18:00TSV 1860 München - VfR Aalen2:1 (0:0)
18:00TSV 1860 München - VfR Aalen2:1 (0:0)
  Allsvenskan Norra (U21), ZwedenUitslag
13:30IFK Norrkoping (U21) - Orebro (U21)3:1 (1:1)
15:00IF Brommapojkarna (U21) - Djurgarden (U21)2:5 (0:2)
  Apertura, VenezualaUitslag
21:00Monagas - Zamora2:0 (1:0)
21:00Monagas - Zamora2:0 (1:0)
  Botola, MarokkoUitslag
18:00HUSA Hassania Agadir - FAR Rabat1:2 (1:1)
18:00HUSA Hassania Agadir - FAR Rabat1:2 (1:1)
  Bundesliga, DuitslandUitslag
19:301. FC Nürnberg - Borussia Dortmund0:0 (0:0)
19:301. FC Nürnberg - Borussia Dortmund0:0 (0:0)
  Campeonato Brasiliense, BraziliëUitslag
18:30Real FC - Sociedade Esportiva Santa Maria4:1 (1:0)
18:30Real FC - Sociedade Esportiva Santa Maria4:1 (1:0)
  Campeonato carioca, BraziliëUitslag
22:30Goytacaz FC - Macae1:2 (1:1)
  Campeonato Carioca, BraziliëUitslag
22:30Goytacaz FC - Macae1:2 (1:1)
  Campeonato de reserva de Primera, ArgentiniëUitslag
12:00Argentinos Juniors (Res) - Estudiantes La Plata (B)1:2 (1:0)
12:00Banfield (B) - CA River Plate (B)1:0 (1:0)
12:00Gimnasia La Plata (B) - CSD Defensa y Justicia (B)2:1 (1:1)
12:00Racing Club de Avellaneda (B) - Godoy Cruz (B)1:1 (0:0)
12:00Talleres de Cordoba (B) - Huracan (B)1:1 (1:0)
12:00Argentinos Juniors (Res) - Estudiantes La Plata (B)1:2 (1:0)
12:00Banfield (B) - CA River Plate (B)1:0 (1:0)
12:00Gimnasia La Plata (B) - CSD Defensa y Justicia (B)2:1 (1:1)
12:00Racing Club de Avellaneda (B) - Godoy Cruz (B)1:1 (0:0)
12:00Talleres de Cordoba (B) - Huracan (B)1:1 (1:0)
  Campeonato Gaucho, BraziliëUitslag
23:00EC Pelotas - Aimore3:0 (3:0)
23:00EC Pelotas - Aimore3:0 (3:0)
  Campeonato Mineiro, BraziliëUitslag
22:00URT - Tupynambas1:0 (1:0)
22:00URT - Tupynambas1:0 (1:0)
  Campeonato Mineiro 2, BraziliëUitslag
23:00Nacional MG - CAP Uberlandia1:2 (1:2)
23:00Nacional MG - CAP Uberlandia1:2 (1:2)
  Campeonato Paulista, BraziliëUitslag
20:30Oeste - Sao Bento1:0 (0:0)
20:30Oeste - Sao Bento1:0 (0:0)
23:00Santos - Guarani3:0 (1:0)
23:00Santos - Guarani3:0 (1:0)
  Campeonato Piauiense, BraziliëUitslag
23:00Piaui - Flamengo PI0:1 (0:0)
23:00Piaui - Flamengo PI0:1 (0:0)
  Central League, EngelandUitslag
13:00Milton Keynes Dons FC (Reserves) - Southend United (Reserves)2:3 (0:1)
13:00Milton Keynes Dons FC (Reserves) - Southend United (Reserves)2:3 (0:1)
  Clausura, NicaraguaUitslag
00:00Managua - Juventus6:1 (2:0)
00:00Managua - Juventus6:1 (2:0)
  Cup, UgandaUitslag
13:00Express FC - Police FC Jinja0:0 (0:0)
13:00URA - Bright Star FC1:2 (0:1)
13:00Express FC - Police FC Jinja0:0 (0:0)
13:00URA - Bright Star FC1:2 (0:1)
  Division 2, IranUitslag
10:45Shahrdari Bam - Caspian Qazvin1:0 (0:0)
11:00Khoosheh Talai - Esteghlal Ahvaz3:0 (3:0)
11:00Moghavemat - Sardar Bukan FC3:1 (0:0)
11:30Iranjavan Bushehr - Mes Kerman3:3 (1:3)
  Eerste Divisie, NederlandUitslag
19:00Jong PSV - FC Twente0:2 (0:1)
19:00Jong PSV - FC Twente0:2 (0:1)
  Ekstraklasa, PolenUitslag
17:00Wisla Krakow - Slask Wroclaw 1:0 (1:0)
17:00Wisla Krakow - Slask Wroclaw 1:0 (1:0)
  FA Cup, EngelandUitslag
19:30Chelsea - Manchester Utd0:2 (0:2)
  FA Cup - L!VE-wedden, EngelandUitslag
19:30Chelsea - Manchester Utd0:2 (0:2)
  FNL Cup, RuslandUitslag
08:00Ural Ekaterinburg - FC Levadia Tallinn0:5 (0:5)
08:00Ural Ekaterinburg - FC Levadia Tallinn0:5 (0:5)
10:45FC Krasnodar-2 - Fakel Voronezh0:1 (0:0)
10:45FC Krasnodar-2 - Fakel Voronezh0:1 (0:0)
13:30FC Khimki - Spartak-2 Moskou0:1 (0:0)
13:30FC Khimki - Spartak-2 Moskou0:1 (0:0)
16:15FC Tambov - Avangard Kursk0:0 (0:0)
16:15FC Tambov - Avangard Kursk0:0 (0:0)
  I League, IndiaUitslag
08:30Real Kashmir - Minerva Academy FCUitgesteld
11:30Shillong Lajong FC - Chennai City FC2:4 (1:1)
11:30Shillong Lajong FC - Chennai City FC2:4 (1:1)
  Indonesia Cup, IndonesiëUitslag
12:00Persela Lamongan - Bali United Pusam0:1 (0:1)
12:00Persela Lamongan - Bali United Pusam0:1 (0:1)
  Iraanse Cup, IranUitslag
13:45Persepolis - Padideh Mashhad1:1 (1:1)
13:45Persepolis - Padideh Mashhad1:1 (1:1)
  La Liga, SpanjeUitslag
20:00Huesca - Athletic Club0:1 (0:1)
20:00Huesca - Athletic Club0:1 (0:1)
  League Cup, IJslandUitslag
19:00Thor Akureyri - Magni Grenivik7:0
  Leinster Senior Cup, IerlandUitslag
19:45St. Patricks Athletic - Wexford Youths3:0 (0:0)
19:45St. Patricks Athletic - Wexford Youths3:0 (0:0)
  Leinster Senior League Senior Division, IerlandUitslag
19:45Bangor Celtic - Liffey Wanderers1:4 (0:2)
19:45Bangor Celtic - Liffey Wanderers1:4 (0:2)
  Liga 1, RoemeniëUitslag
18:00CS Concordia Chiajna - FCSB0:0 (0:0)
18:00CS Concordia Chiajna - FCSB0:0 (0:0)
  Liga Alef, IsraëlUitslag
13:00Ironi Tiberias - Haifa Robbie Shapiro0:5 (0:3)
13:00Hapoel Azor - Hapoel Kfar Shalem1:1 (0:0)
Er is geen weddenschap geselecteerd.
Klik op het betreffende resultaat om een weddenschap te selecteren.
  •  

Wed onderweg met bwin!

1/3

Bestseller Multi

Bestseller:
De populairste weddenschappen!
USD

Live kalender

Wed nu live, 24 uur per dag, 7 dagen per week!

Nu live wedden!

Online wedden op sport wordt uitgevoerd door CKO BETTING N.V., een onderneming geregistreerd in België met ondernemingsnummer BE 0817.340.410 en met kantoor te Kursaal-Oosthelling 12, 8400 Oostende, België. Licentie nr. FA+119162.
Online casino wordt uitgevoerd door CASINO KURSAAL OOSTENDE N.V. (CKO), een onderneming geregistreerd in België met ondernemingsnummer BE 0414.052.319 en met kantoor te Kursaal-Oosthelling 12, 8400 Oostende, België. Licentie nr. A+8085.