Uitslagen

Evenementen

dinsdag 20 november 2018

  UEFA Nations League - Divisie B, EuropaUitslag
19:00Groep 1 - WinnaarOekraïne
  UEFA Nations League - Divisie D, EuropaUitslag
19:00Groep 1 - WinnaarGeorgia

maandag 19 november 2018

  CONCACAF Nations League, AmericaUitslag
00:00St. Kitts en Nevis - Canada0:1 (0:1)
00:00St. Kitts en Nevis - Canada0:1 (0:1)
  Premier League, JamaicaUitslag
00:00Tivoli Gardens FC - Cavaliers FC0:2 (0:0)
00:00Tivoli Gardens FC - Cavaliers FC0:2 (0:0)

zondag 18 november 2018

  1. HNL Juniori, KroatiëUitslag
11:00NK Dugopolje (U19) - NK Lokomotiva Zagreb (U19)0:1 (0:1)
11:00NK Dugopolje (U19) - NK Lokomotiva Zagreb (U19)0:1 (0:1)
  1ste Divisie, DenemarkenUitslag
12:45FC Roskilde - FC Helsingor2:1 (0:0)
12:45HB Køge - Lyngby3:0 (0:0)
12:45Hvidovre - FC Fredericia2:0 (1:0)
12:45Næstved - Nykobing FC1:0 (0:0)
12:45Silkeborg IF - Fremad Amager0:0 (0:0)
15:00Viborg FF - Thisted FC2:0 (1:0)
  1ste Divisie, HongkongUitslag
05:30Double Flower FA - Central and Western2:3 (2:0)
07:30Resources Capital Tai Chung - Eastern District SA3:0 (1:0)
  1ste Division, DenemarkenUitslag
12:45FC Roskilde - FC Helsingor2:1 (0:0)
12:45HB Køge - Lyngby3:0 (0:0)
12:45Hvidovre - FC Fredericia2:0 (1:0)
12:45Næstved - Nykobing FC1:0 (0:0)
12:45Silkeborg IF - Fremad Amager0:0 (0:0)
15:00Viborg FF - Thisted FC2:0 (1:0)
  1ste Division, HongkongUitslag
05:30Double Flower FA - Central and Western2:3 (2:0)
07:30Resources Capital Tai Chung - Eastern District SA3:0 (1:0)
  2. Bundesliga, Vrouwen, DuitslandUitslag
10:001. FFC Turbine Potsdam II - SV Meppen2-1
13:00SGS Essen II - BV Cloppenburg2-1
13:001889 Hoffenheim II - 1. FFC Frankfurt II3-0
  2. League Beyaz Group, TurkijeUitslag
10:00Gumushanespor - Ankara Demirspor2-2
10:00Kahramanmarasspor - Kirklarelispor0:2 (0:1)
10:30Sariyer - Samsunspor1:1 (0:1)
10:30Hacettepe - Bayrampasaspor6:1 (1:0)
10:30Nigde Anadolu FK - Keciorengucu1-2
10:30Sakaryaspor - Gaziantepspor6:0 (3:0)
10:30Sancaktepe Belediye - Eyupspor2:0 (1:0)
10:30UTAS Usakspor A.S - Kastamonuspor0:2 (0:1)
10:30Sariyer - Samsunspor1:1 (0:1)
10:30Hacettepe - Bayrampasaspor6:1 (1:0)
10:30Sakaryaspor - Gaziantepspor6:0 (3:0)
10:30Sancaktepe Belediye - Eyupspor2:0 (1:0)
10:30UTAS Usakspor A.S - Kastamonuspor0:2 (0:1)
10:30Fatih Karagumruk - Sanliurfaspor4:2 (2:0)
10:30Fethiyespor - Bugsasspor2:1 (1:0)
10:30Menemen Belediyespor - ManisasporIncorrect away team
10:36Menemen Belediyespor - Manisa BBSK2:2 (0:1)
  2. League Kirmizi Group, TurkijeUitslag
10:00Kahramanmarasspor - Kirklarelispor0:2 (0:1)
10:00Sivas Belediyespor - Zonguldak Komurspor1-4
10:30Fatih Karagumruk - Sanliurfaspor4:2 (2:0)
10:30Fethiyespor - Bugsasspor2:1 (1:0)
10:30Menemen Belediyespor - ManisasporIncorrect away team
10:30Tarsus Idman Yurdu - Konya Anadolu Selcukspor0-2
10:36Menemen Belediyespor - Manisa BBSK2:2 (0:1)
  2.SNL, SloveniëUitslag
12:00Nk Radomlje - NK Nafta Lendava0:2 (0:0)
12:00Nk Radomlje - NK Nafta Lendava0:2 (0:0)
13:00ND Beltinci - ND Bilje0:1 (0:1)
13:00Brda - NK Rogaska1-0
13:00NK Ilirija 1911 Ljubljana - NK Krka1-2
13:00Tabor Sezana - NK Bravo Publikum3-0
13:00ND Beltinci - ND Bilje0:1 (0:1)
  2de divisie, HongkongUitslag
05:30Kwun Tong FA - Lucky Mile1:1 (0:0)
05:30Sham Shui Po - Wing Go Fu Moon0:1 (0:0)
05:30Wanchai Sports Federation - North District2:2 (1:2)
07:30Qiyi Hanstti FC - Kowloon City1:0 (1:0)
07:30Yau Tsim Mong - Tung Sing1:0 (1:0)
07:30Hku Cxsc Sun Source - KLN City1:0 (1:0)
10:30St. Joseph - Kwong Wah1:1 (1:1)
  2de Divisie, HongkongUitslag
05:30Kwun Tong FA - Lucky Mile1:1 (0:0)
05:30Sham Shui Po - Wing Go Fu Moon0:1 (0:0)
05:30Wanchai Sports Federation - North District2:2 (1:2)
07:30Qiyi Hanstti FC - Kowloon City1:0 (1:0)
07:30Yau Tsim Mong - Tung Sing1:0 (1:0)
07:30Hku Cxsc Sun Source - KLN City1:0 (1:0)
10:30St. Joseph - Kwong Wah1:1 (1:1)
  3. League - Groep 3, TurkijeUitslag
10:001461 Trabzon - Bucaspor1:0 (0:0)
10:30Corum Belediyespor - Kocaelispor1:2 (1:0)
10:30Golcukspor - Erzin2:1 (1:0)
10:30Karacabey Birlikspor - Yeni Diyarbakirspor1:0 (0:0)
  3.HNL, KroatiëUitslag
12:30NK Cepin - NK Slavija Pleternica3:0 (1:0)
12:30NK Cepin - NK Slavija Pleternica3:0 (1:0)
  3de League - Groep 1, TurkijeUitslag
10:00Artvin Hopaspor - Hekimoglu Trabzon0:1 (0:1)
10:00Karakopru Belediyespor - Gebzespor2:0 (1:0)
10:00Nazilli Belediyespor - Batman Petrolspor2:2 (0:2)
  3de League - Groep 2, TurkijeUitslag
10:30Kirsehir Belediyespor - Osmaniyespor3:2 (0:1)
10:30Alibeykoyspor Istanbul - Pazarspor3:2 (2:1)
10:30Duzcespor - Sultanbeyli Belediyespor0:1 (0:0)
10:30Yeni Altindag Belediyespor - Kizilcabolukspor1:0 (0:0)
  3de League, Groep 1, TurkijeUitslag
10:00Artvin Hopaspor - Hekimoglu Trabzon0:1 (0:1)
10:00Karakopru Belediyespor - Gebzespor2:0 (1:0)
10:00Nazilli Belediyespor - Batman Petrolspor2:2 (0:2)
  3de League, Groep 2, TurkijeUitslag
10:30Kirsehir Belediyespor - Osmaniyespor3:2 (0:1)
10:30Alibeykoyspor Istanbul - Pazarspor3:2 (2:1)
10:30Duzcespor - Sultanbeyli Belediyespor0:1 (0:0)
10:30Yeni Altindag Belediyespor - Kizilcabolukspor1:0 (0:0)
  3de League, Groep 3, TurkijeUitslag
10:001461 Trabzon - Bucaspor1:0 (0:0)
10:30Corum Belediyespor - Kocaelispor1:2 (1:0)
10:30Golcukspor - Erzin2:1 (1:0)
10:30Karacabey Birlikspor - Yeni Diyarbakirspor1:0 (0:0)
  African Cup of Nations - Kwalificatie, AfrikaUitslag
16:00Liberia - Zimbabwe1:0 (0:0)
16:00Togo - Algerije1:4 (0:3)
17:00Guinee - Ivoorkust1:1 (1:1)
17:00Mauritanië - Botswana2:1 (1:1)
Er is geen weddenschap geselecteerd.
Klik op het betreffende resultaat om een weddenschap te selecteren.
  •  

Wed onderweg met bwin!

1/3

Bestseller Multi

Bestseller:
De populairste weddenschappen!
USD

Live kalender

Wed nu live, 24 uur per dag, 7 dagen per week!

Nu live wedden!

Online wedden op sport wordt uitgevoerd door CKO BETTING N.V., een onderneming geregistreerd in België met ondernemingsnummer BE 0817.340.410 en met kantoor te Kursaal-Oosthelling 12, 8400 Oostende, België. Licentie nr. FA+119162.
Online casino wordt uitgevoerd door CASINO KURSAAL OOSTENDE N.V. (CKO), een onderneming geregistreerd in België met ondernemingsnummer BE 0414.052.319 en met kantoor te Kursaal-Oosthelling 12, 8400 Oostende, België. Licentie nr. A+8085.