• 18+ | Gok met mate | Algemene voorwaarden Register Now
 

Uitslagen

Evenementen

zondag 16 juni 2019

  Campeonato Paulista Serie B, BraziliëUitslag
00:00Tupa SP - Jose Bonifacio Esporte Clube1:2 (0:1)
00:00Tupa SP - Jose Bonifacio Esporte Clube1:2 (0:1)
  CONCACAF Gold Cup - Groep A, AmericaUitslag
01:30Canada - Martinique4:0 (1:0)
  CONCACAF Gold Cup - Group A, AmericaUitslag
01:30Canada - Martinique4:0 (1:0)
  Copa America - Groep B, Zuid-AmerikaUitslag
00:00Argentinië - Colombia0:2 (0:0)
00:00Argentinië - Colombia0:2 (0:0)
  NPSL, Verenigde Staten Uitslag
00:00FC Monmouth - Buxmont Torch FC3:1 (1:1)
00:00FC Monmouth - Buxmont Torch FC3:1 (1:1)
01:00Boston City FC - New York Cosmos1:3 (1:2)
01:00Hartford City FC - Kingston Stockade FC1:1 (0:1)
01:00Hartford City FC - Kingston Stockade FC1:1 (0:1)
01:00Boston City FC - New York Cosmos1:3 (1:2)
02:00FC Denton - Laredo Heat3:1 (2:1)
02:00FC Denton - Laredo Heat3:1 (2:1)
  Serie C, BraziliëUitslag
00:15Sampaio Correa - ABC1:0 (1:0)
00:15Sampaio Correa - ABC1:0 (1:0)
  Serie D, BraziliëUitslag
01:00Salgueiro - Fluminense de Feira1:1 (0:1)
01:00Salgueiro - Fluminense de Feira1:1 (0:1)
  Tercera Division, ChiliUitslag
00:00Deportes Concepcion - Club Deportes Rengo Unido2:1 (1:1)
00:00Deportes Concepcion - Club Deportes Rengo Unido2:1 (1:1)
  United Women’s Soccer, Verenigde Staten Uitslag
01:00New England Mutiny - Syracuse DA5:0 (4:0)
01:00New England Mutiny - Syracuse DA5:0 (4:0)
  USL Championship, Noord-AmerikaUitslag
00:30Tampa Bay Rowdies - Charleston Battery1:1 (1:0)
00:30Tampa Bay Rowdies - Charleston Battery1:1 (1:0)
01:00Charlotte Independence - Birmingham Legion FC4:1 (1:1)
01:00Charlotte Independence - Birmingham Legion FC4:1 (1:1)
01:30Atlanta united FC II - Pittsburgh Riverhounds0:5 (0:3)
01:30Loudoun United FC - Indy Eleven1:2 (1:0)
01:30Atlanta united FC II - Pittsburgh Riverhounds0:5 (0:3)
01:30Loudoun United FC - Indy Eleven1:2 (1:0)
  USL League One, Noord-AmerikaUitslag
01:00Greenville Triumph SC - Lansing Ignite FC1:1 (0:1)
01:00Greenville Triumph SC - Lansing Ignite FC1:1 (0:1)
02:00Forward Madison FC - FC Tucson2:1 (2:0)
02:00Forward Madison FC - FC Tucson2:1 (2:0)
  USL League Two, Noord-AmerikaUitslag
00:00Dayton Dutch Lions - Chicago FC United1:2 (0:2)
00:00Dayton Dutch Lions - Chicago FC United1:2 (0:2)
01:00Treasure Coast Tritons - The Villages SC0:0 (0:0)
01:00Evergreen FC - Cedar Stars Rush3:3 (0:3)
01:00Treasure Coast Tritons - The Villages SC0:0 (0:0)
01:00Evergreen FC - Cedar Stars Rush3:3 (0:3)
02:00WSA Winnipeg - Thunder Bay Chill SC0:4 (0:1)
02:00AHFC Royals - Texas United3:1 (0:0)
02:00WSA Winnipeg - Thunder Bay Chill SC0:4 (0:1)
02:00AHFC Royals - Texas United3:1 (0:0)
  Vriendschappelijke wedstrijden, WereldUitslag
02:00Emelec - Barcelona SC1:1 (0:0)
02:00Emelec - Barcelona SC1:1 (0:0)
  WPSL, Verenigde Staten Uitslag
01:00Cleveland Ambassadors - Motor City FC0:2 (0:0)
01:00Cleveland Ambassadors - Motor City FC0:2 (0:0)
01:30FC Golden State - Legends FC3:1 (1:1)
01:30FC Golden State - Legends FC3:1 (1:1)
01:45North Carolina Courage - Portland Thorns1:1 (0:1)
01:45North Carolina Courage - Portland Thorns1:1 (0:1)
02:00Mvla Wolves - Players SC6:1 (3:0)
02:00Salvo SC - Rochester United4:0 (0:0)
02:00Mvla Wolves - Players SC6:1 (3:0)
02:00Salvo SC - Rochester United4:0 (0:0)

zaterdag 15 juni 2019

  1 Lyga, LitouwenUitslag
12:00Nevezis Kedainiai - FK Banga0:0 (0:0)
12:00Nevezis Kedainiai - FK Banga0:0 (0:0)
13:00Siauliai - FK Dziugas1-0
16:00Minija - FK Kupiskis3-4
  1. deild, IJslandUitslag
18:00Leiknir Reykjavik - Thor Akureyri0:3 (0:1)
18:00Leiknir Reykjavik - Thor Akureyri0:3 (0:1)
  1st Division Norra, ZwedenUitslag
14:00Rynninge IK - Nykopings BIS6:4 (5:2)
14:00Rynninge IK - Nykopings BIS6:4 (5:2)
16:00Carlstad United BK - TEAM TG FF1-1
16:00Karlslunds IF HFK - Sollentuna FF2:1 (0:0)
16:00Karlslunds IF HFK - Sollentuna FF2:1 (0:0)
17:00Gefle IF - Sandvikens IF0-1
  1st Division Södra, ZwedenUitslag
14:00Lunds BK - Lindome GIF1:1 (0:1)
15:00Landskrona BoIS - Skovde AIK0:0 (0:0)
16:00Assyriska Turab. IK JKP. - Kristianstad FC0-0
16:00Åtvidabergs FF - IK Oddevold3:1 (2:1)
16:00FC Trollhattan - Eskilsminne IF3:2 (1:2)
16:00Torns IF - Ljungskile SK1-3
16:00Tvååkers IF - Oskarshamns AIK 1:1 (0:1)
  1ste Divisie, KazachstanUitslag
13:00Shakhtyor-Bulat - FK Kyran1-1
14:00Zhetysu II - FK Ekibastuz1:0 (0:0)
  1ste Divisie, NoorwegenUitslag
15:30Kongsvinger - IK Start4:2 (0:0)
  1ste Divisie Södra, ZwedenUitslag
14:00Lunds BK - Lindome GIF1:1 (0:1)
15:00Landskrona BoIS - Skovde AIK0:0 (0:0)
16:00Åtvidabergs FF - IK Oddevold3:1 (2:1)
16:00FC Trollhattan - Eskilsminne IF3:2 (1:2)
16:00Tvååkers IF - Oskarshamns AIK 1:1 (0:1)
  1ste Division, KazachstanUitslag
14:00Zhetysu II - FK Ekibastuz1:0 (0:0)
  1ste Division, NoorwegenUitslag
15:30Kongsvinger - IK Start4:2 (0:0)
  2. Deild, IJslandUitslag
16:00IR Reykjavik - KF Fjardabyggd2:0 (1:0)
16:00KFG Gardabaer - Volsungur2:3 (2:1)
16:00Vidir Gardur - IF Vestri0:1 (0:1)
16:00IR Reykjavik - KF Fjardabyggd2:0 (1:0)
16:00KFG Gardabaer - Volsungur2:3 (2:1)
16:00Vidir Gardur - IF Vestri0:1 (0:1)
  2de Divisie - Play-offs, DenemarkenUitslag
14:00HIK - Brabrand IF1:4 (1:2)
14:00Jammerbugt FC - KIF Kolding2:1 (1:1)
14:00Middelfart - Skive4:1 (3:0)
14:00Ringkobing - B93 Copenhagen1:2 (0:0)
14:00Aarhus Fremad - Vanløse1:2 (0:1)
14:30Bronshoj BK - Akademisk Boldklub Gladsaxe2:3 (2:1)
  2de Divisie Avd 1, NoorwegenUitslag
12:00Egersunds - Hodd IL5:1 (2:0)
16:00Nardo - Stjoerdals Blink0:0 (0:0)
16:00Levanger FK - Fredrikstad FK0:2 (0:1)
Er is geen weddenschap geselecteerd.
Klik op het betreffende resultaat om een weddenschap te selecteren.
  •  

Wed onderweg met bwin!

1/3

Bestseller Multi

Bestseller:
De populairste weddenschappen!
USD

Live kalender

Wed nu live, 24 uur per dag, 7 dagen per week!

Nu live wedden!

Online wedden op sport wordt uitgevoerd door CKO BETTING N.V., een onderneming geregistreerd in België met ondernemingsnummer BE 0817.340.410 en met kantoor te Kursaal-Oosthelling 12, 8400 Oostende, België. Licentie nr. FA+119162.
Online casino wordt uitgevoerd door CASINO KURSAAL OOSTENDE N.V. (CKO), een onderneming geregistreerd in België met ondernemingsnummer BE 0414.052.319 en met kantoor te Kursaal-Oosthelling 12, 8400 Oostende, België. Licentie nr. A+8085.