Mijn favorieten

48.358 weddenschappen

Social Media

Wedden op basketbal

Live hoogtepunten

Internationale hoogtepunten

Money Line (US)
1
2
20:00
25-4
22:05
26-4
13:00
28-4
1
2
14:30
26-4
---
---
15:00
26-4
---
---
1
2
19:00
25-4
---
---
1
2
20:30
25-4
---
---
21:00
25-4
---
---
1
2
20:00
25-4
---
---
1
2
21:00
25-4
---
---
1
2
14:30
26-4
---
---
12:00
27-4
---
---
12:00
27-4
---
---
14:30
27-4
---
---
14:30
27-4
---
---
1
2
06:05
26-4
---
---
1
2
14:00
26-4
---
---
14:00
26-4
---
---
14:00
27-4
---
---
14:00
27-4
---
---
14:00
27-4
---
---
14:00
27-4
---
---
14:30
27-4
---
---
12:30
28-4
---
---

donderdag - 25-4-2019

Wie wint

Euroleague - Mannen - Europa

Zalgiris (LTU) - Fenerbahce (TUR) 13:00

A1 Liga - Kroatië

Zadar - GKK Sibenik 13:00

DBB Pokal - Duitsland

TSV 1880 Wasserburg - BC Blue Dolphins Marburg 13:00

Dutch Basketball League - Mannen - Nederland

Groningen - Leiden 13:30
Den Helder - Apollo Amsterdam 13:30
Feyenoord Basketball - Basketball Academie Limburg 13:45
Den Bosch - Zwolle 14:00

Taca Nacional - Portugal

Paco de Arcos Clinia - GD Estoril Praia 13:30
GD Andre Soares - Vitoria SC B 13:45
Salesianos/Pad.Ribeiro - FC Gaia 16:30

Liga Femenina - Spanje

Sedis Basquet - Uni Girona 14:00
Valencia - Perfumerias Avenida 15:00

LEB Silver - Spanje

Circolo - La Roda 14:00

Basketligan - Zweden

Norrköping Dolphins - Boras Basket 14:04

Bundesliga - Duitsland

Medi Bayreuth - ALBA Berlin 14:30

BBL Championship - Verenigd Koninkrijk

Sheffield Sharks - Newcastle Eagles 14:30
London City Royals - Cheshire Phoenix 14:30

Top Divison 1 - België

Oxaco Boechout - Basics Melsele 15:00

Liga Femenina 2 - Groep A - Spanje

Baloncesto Leganes - CDB Clarinos de la Laguna 15:15

Serie A - Venezuala

Atleticos Ucv - Guerreros de Carabobo 16:00

Liga de Basquete Feminino - Brazilië

AD Santo Andre - SESI/Araraquara 17:00

Liga Nacional - Argentinië

Boca Juniors - Gimnasia de Comodoro 19:00
Ferrocarril Oeste - San Martin de Corrientes 20:00

Liga Ouro - Brazilië

ACBD Rio Claro - Blumenau 19:00
São Paulo - Pato 19:00
Londrina - Campo Mourao 19:00
Unifacisa - Cerrado Iesplan 19:00

NBA - Noord-Amerika

Denver Nuggets at San Antonio Spurs (Game 6) 20:00

Baloncesto Superior Nacional - Puerto Rico

Atleticos de San German - Cariduros de Fajardo 20:00
Brujos de Guayama - Piratas de Quebradillas 20:00

Torneo Federal - Argentinië

Racing Club de Avellaneda - CAyB Bell de Bell Ville 20:00
Club Independiente de Zarate - Ferrocarril Patagonico de Madryn 20:30
Club Belgrano Cultural y Deportivo de Tucuman - San Martin de Curuzu Cuatia 20:30
Club Atletico Santa Paula de Galvez - Atlético Saladas 20:30
Pedro Echague - Club Atlético Talleres de Tafí Viejo 20:30
Atletico Rosario del Tala - Nicolás Avellaneda de Santiago del Estero 20:30
Club Recreativo Los Indios de Moreno - S. y D. Presidente Derqui 20:30
Club El Tribuno de Salta - Sportivo Las Parejas 21:00
Club Sportivo 9 de Julio de Rio Tercero - Ramos Mejia 21:00
Independiente (Neuquen) - Independiente de Oliva 21:00
Perfora de Plaza Huincul - Villa Mitre de Bahia Blanca 21:00

LUB - Uruguay

Aguada - Nacional 20:15

U22 Liga de Desarrollo - Argentinië

Comunicaciones Corrientes (U22) - Olimpico La Banda (U22) 20:30

Liga Mayor Metropolitana - Guatemala

URL M - Pampichi 21:00

Nivel 1 de Mendoza - Argentinië

Obras Mendoza - Atletico San Martin de Mendoza B 21:00

vrijdag - 26-4-2019

Wie wint

NBL - Nieuw-Zeeland

Nelson Giants - Manawatu Jets 03:00

QBL, Vrouwen - Australië

Gold Coast Rollers - Mackay Meteorettes 04:00
North Gold Coast Seahawks - Cairns Dolphins 04:00

QBL, Mannen - Australië

North Gold Coast Seahawks - Cairns Marlins 06:00
Gold Coast Rollers - Mackay Meteors 06:00

B.League - Japan

Tochigi Brex - Brave Thunders 06:05
Yokohama B Corsairs - Levanga Hokkaido 06:05

SBL, Vrouwen - Australië

Lakeside Lightning - Rockingham Flames 06:30
Mandurah Magic - Perth Redbacks 06:30

SBL, Mannen - Australië

Mandurah Magic - Perth Redbacks 08:30
Lakeside Lightning - Rockingham Flames 08:30
Joondalup Wolves - East Perth Eagles 08:30

Meistriliiga - Estland

BC Kalev/Cramo - KK Parnu 12:00

KBSL - Turkije

Fenerbahce - Galatasaray 13:00

Championnat Pro A - Frankrijk

Gravelines-Dunkerque - Fos Provence Basket 14:00
Er is geen weddenschap geselecteerd.
Klik op het betreffende resultaat om een weddenschap te selecteren.
  •  

Wed onderweg met bwin!

1/3

Bestseller Multi

Bestseller:
De populairste weddenschappen!
USD

Live kalender

Wed nu live, 24 uur per dag, 7 dagen per week!

Nu live wedden!

Online wedden op sport wordt uitgevoerd door CKO BETTING N.V., een onderneming geregistreerd in België met ondernemingsnummer BE 0817.340.410 en met kantoor te Kursaal-Oosthelling 12, 8400 Oostende, België. Licentie nr. FA+119162.
Online casino wordt uitgevoerd door CASINO KURSAAL OOSTENDE N.V. (CKO), een onderneming geregistreerd in België met ondernemingsnummer BE 0414.052.319 en met kantoor te Kursaal-Oosthelling 12, 8400 Oostende, België. Licentie nr. A+8085.