Wedden op basketbal

Live hoogtepunten

dinsdag - 21-5-2019

Wie wint

Bundesliga - Duitsland

Telekom Baskets Bonn - EWE Baskets Oldenburg 14:30

Lega A - Italië

Vanoli Cremona - Alma Trieste 14:30
Umana Reyer Venezia - Dolomiti Energia Trento 14:45

LEB Gold - Spanje

Club Melilla Baloncesto - Valladolid 14:30

Divisione Nazionale Giovanile U20 Eccellenza - Italië

Virtus Valmontone (U20) - NPC Willie Basket Rieti (U20) 14:30

Liga ACB - Spanje

Real Madrid - Valencia Basket 15:00

Algerije Cup - Algerije

Union de Blida - WA Boufarik 17:30

Algeria Cup - Women - Algerije

OC Alger - Hussein-Dey Marines 17:30

Liga Saesa Division 2 - Chili

CD AB Temuco - CD Esc. Alemana Paillaco 18:00

U22 Liga de Desarrollo, Vrouwen - Argentinië

Deportivo Berazategui (U22) - Obras Basket (U22) 18:00

Liga Ouro - Brazilië

São Paulo - Unifacisa 19:00

Copa LPB - Venezuala

Gigantes - Guaiqueries 19:00

Baloncesto Superior Nacional - Puerto Rico

Vaqueros de Bayamon - Leones de Ponce 20:00
Capitanes de Arecibo - Piratas de Quebradillas 20:00
Brujos de Guayama - Santeros de Aguada 20:00

Torneo Federal - Argentinië

Atalaya Club de Rosario - Villa Mitre de Bahia Blanca 20:00
Club Independiente de Zarate - Club Atlético Talleres de Tafí Viejo 20:30
CAyB Bell de Bell Ville - Central Entrerriano 21:00
San Martin de Curuzu Cuatia - Club Atletico Lanus 21:00

Liga Nacional - Argentinië

Club Deportivo Hispano Americano - San Lorenzo de Almagro 20:00
Libertad - Comunicaciones 20:30

NBA - Noord-Amerika

Milwaukee Bucks at Toronto Raptors (Wedstrijd 4) 20:30

CIBACOPA Basketball League - Mexico

Giants Jalisco - Nauticos de Mazatlan 20:30
Pioneros de Los Mochis - Zonkeys de Tijuana 22:15
Ostioneros de Guaymas - Caballeros de Culiacan 23:15
Rayos de Hermosillo - Manta Rays Peace 23:15

Nivel 1 de Mendoza - Argentinië

Honor y Patria Las Heras - Obras Mendoza 20:30

woensdag - 22-5-2019

Wie wint

A1 - Mannen - Griekenland

Ifaistos Limnou - Peristeri Athens 09:00
PAOK Saloniki - Promitheas Patras 11:00
Holargos - AEK Athene 13:00

LEB Gold - Spanje

Bilbao Basket - Palencia Baloncesto 10:00
Iberojet Palma - Granada 15:30

A2 - Mannen - Griekenland

Koroivos Amaliadas - GS Amarousiou 10:00
Apollon Patras - Kavala 10:00
Iraklis Saloniki - AS Kastorias 11:00

Korisliiga - Finland

Kauhajoen Karhu - Kouvot Kouvola 11:30

Polska Liga Koszykówki - Polen

Stelmet Zielona Gora - Polski Cukier Torun 11:45

LKL League - Litouwen

Neptunas - Lietuvos rytas 11:50

NB I. A - Hongarije

SERCO-TF-Budapest - SZTE-Szedeak 12:00

Meistriliiga - Estland

BC Kalev/Cramo - Tallinna Kalev 12:00

Divisione Nazionale Giovanile U20 Eccellenza - Italië

Pol Capaccio Paestum (U20) - Virtus Sinuessa (U20) 12:15
C.A.P. Nola (U20) - ASD S.C. Citta dei Ragazzi (U20) 12:30
Salerno Basket 92 (U20) - Napoli Basket 2016 (U20) 14:45
PMS Basket Moncalieri (U20) - AS Dil Basket Ponderano (U20) 15:15
Virtus Scafati (U20) - ASD Real Barrese (U20) 15:15

Bundesliga - Duitsland

Brose Bamberg - SC RASTA Vechta 13:00

National Basketball League, Mannen - Bulgarije

Rilski Sportist - BC Beroe 13:00

TBSL - Turkije

Anadolu Efes - Banvit 13:15

VTB League - Europa

Unics Kazan (RUS) - Khimki Moskou Region (RUS) 13:30

NBL - Uganda

Kampala University Eagles - Our Savior 13:30

Lega A - Italië

SS Felice Scandone Avellino - Olimpia Milano 14:30
Brindisi - Banco di Sardegna Sassari 14:45

A1 Liga - Kroatië

Cibona Zagreb - Cedevita Zagreb 14:30

Liga ACB - Spanje

Baskonia Vitoria - Joventut 14:30

Serie A2 - Italië

Bakery Piacenza - Legnano Basket 14:30
Blu Basket 1971 - Tezenis Verona 15:00

donderdag - 23-5-2019

Wie wint

TBSL - Turkije

Tofas Bursa - Besiktas 11:00
Fenerbahce - Turk Telecom 14:15

Kooperativa NBL - Tsjechië

Turi Svitavy - BK Olomoucko 12:00

VTB League - Europa

CSKA Moskou (RUS) - BC Zenit St. Petersburg (RUS) 12:30

Ligue Feminine de Basketball - Frankrijk

Union Lyon Basket - Lattes Montpellier 14:45

vrijdag - 24-5-2019

Wie wint

Kooperativa NBL - Tsjechië

CEZ Nymburk - BK Decin 12:00

Championnat Pro A - Frankrijk

Monaco - Limoges 13:30
Nanterre - Pau-Lacq-Orthez 14:45

Bundesliga - Duitsland

Basketball Lowen Braunschweig - Bayern München 14:30

zaterdag - 25-5-2019

Wie wint

Championnat Pro A - Frankrijk

ASVEL Lyon-Villeurbanne - Le Mans 14:00
Dijon - Strasbourg 14:30
Er is geen weddenschap geselecteerd.
Klik op het betreffende resultaat om een weddenschap te selecteren.
  •  

Wed onderweg met bwin!

1/3

Bestseller Multi

Bestseller:
De populairste weddenschappen!
USD

Live kalender

Wed nu live, 24 uur per dag, 7 dagen per week!

Nu live wedden!

Online wedden op sport wordt uitgevoerd door CKO BETTING N.V., een onderneming geregistreerd in België met ondernemingsnummer BE 0817.340.410 en met kantoor te Kursaal-Oosthelling 12, 8400 Oostende, België. Licentie nr. FA+119162.
Online casino wordt uitgevoerd door CASINO KURSAAL OOSTENDE N.V. (CKO), een onderneming geregistreerd in België met ondernemingsnummer BE 0414.052.319 en met kantoor te Kursaal-Oosthelling 12, 8400 Oostende, België. Licentie nr. A+8085.