Wedden op basketbal

Live hoogtepunten

Internationale hoogtepunten

Wie wint
1
2
12:00
21-2
12:30
21-2
14:45
21-2
15:00
21-2
12:15
22-2
13:00
22-2
14:00
22-2
15:00
22-2
1
2
23:15
18-2
1
2
00:00
19-2
1
2
12:00
19-2
12:00
19-2
12:30
19-2
12:30
19-2
1
2
12:00
19-2
1
2
10:30
19-2
1
2
09:00
19-2
10:00
19-2
10:00
19-2
1
2
11:30
19-2
1
2
15:00
19-2
1
2
14:00
19-2
1
2
12:30
19-2
1
2
14:15
19-2

maandag - 18-2-2019

Wie wint

Liga Argentina - Argentinië

Racing de Chivilcoy - Centro Deportivo Rivadavia de Mendoza 19:30

Liga Nacional de Baloncesto Profesional - Mexico

Capitanes Ciudad de Mexico - Aguacateros de Michoacan 20:30
Soles de Mexicali - Angeles de Puebla 23:15

dinsdag - 19-2-2019

Wie wint

National Students League - Kazachstan

ZKGMU - AUNG 00:00

VTB Youth league - Europa

Enisey Krasnoyarsk 2 (RUS) - CSKA Moskou (Junioren) (RUS) 06:00

Super Division A - Algerije

Union de Setif - Olympi Miliana 09:00
NA Hussein Dey - CSMB Ouargla 09:00
NB Staoueli - GS Petroliers 10:00
Olympi Batna - WO Rouiba 10:00

1. Liga - Women - Polen

Enea AZS AJP II Gorzow Wlkp. - Olimpia Wodzislaw Slaski 10:15

LSBL - Letland

G4S Noorteliiga - Tartu University 10:30

Liga WABA, Vrouwen - Europa

Rode Ster - Triglav Kranj 11:30

1ste Divisie - Mannen - Finland

Torpan Pojat - Jyvaskyla BA 11:30

Serie A2 - Italië

Virtus Roma - Orlandina Basket 12:00

National League - Israël

Hapoel Kfar Saba - Elitzur Ironi Netanya 12:00
Elitzur Ashkelon - Elitzur Kiryat Ata 12:00
Maccabi Hod Hasharon - Hapoel Afula 12:30
Hapoel Galil Elion Safed - Maccabi Kiryat Motzkin 12:30

Letse-Estse-Litouwse basketbal league, Vrouwen - Europa

Vilkmerge - LSU Aistes 12:30

Serie B - Italië

Luciana Mosconi Ancona - San Severo 14:00

1. Division - IJsland

IR Reykjavik - Njardvik 14:15

Serie C Gold - Italië

Olimpia Legnaia - Pielle Livorno 15:00

donderdag - 21-2-2019

Wie wint

Euroleague - Mannen - Europa

CSKA Moskou (RUS) - CB Gran Canaria (ESP) 12:00
Anadolu Efes (TUR) - Olympiakos Piraeus (GRE) 12:30
Olimpia Milano (ITA) - Maccabi Tel Aviv (ISR) 14:45
F.C. Barcelona (ESP) - Baskonia Vitoria (ESP) 15:00

vrijdag - 22-2-2019

Wie wint

Euroleague - Mannen - Europa

Darussafaka (TUR) - Fenerbahce (TUR) 12:15
Zalgiris (LTU) - Buducnost VOLI (MNE) 13:00
Panathinaikos Athens (GRE) - Khimki Moskou Region (RUS) 14:00
Real Madrid (ESP) - FC Bayern München (GER) 15:00

donderdag - 28-2-2019

Wie wint

NBL - Australië

Melbourne United - Sydney Kings 07:00
Perth Wildcats - Brisbane Bullets 07:00
Er is geen weddenschap geselecteerd.
Klik op het betreffende resultaat om een weddenschap te selecteren.
  •  

Wed onderweg met bwin!

1/3

Bestseller Multi

Bestseller:
De populairste weddenschappen!
USD

Live kalender

Wed nu live, 24 uur per dag, 7 dagen per week!

Nu live wedden!

Online wedden op sport wordt uitgevoerd door CKO BETTING N.V., een onderneming geregistreerd in België met ondernemingsnummer BE 0817.340.410 en met kantoor te Kursaal-Oosthelling 12, 8400 Oostende, België. Licentie nr. FA+119162.
Online casino wordt uitgevoerd door CASINO KURSAAL OOSTENDE N.V. (CKO), een onderneming geregistreerd in België met ondernemingsnummer BE 0414.052.319 en met kantoor te Kursaal-Oosthelling 12, 8400 Oostende, België. Licentie nr. A+8085.