IJshockey quoteringen

Live hoogtepunten

Internationale hoogtepunten

1 X 2 (reguliere speeltijd)
1
X
2
12:00
23-10
12:00
23-10
12:00
23-10
1
X
2
13:00
23-10
13:00
23-10
1
X
2
12:30
23-10
1
X
2
12:30
23-10
1
X
2
12:00
23-10
12:00
23-10
1
X
2
12:30
23-10
12:30
23-10
1
X
2
13:45
23-10
13:45
23-10
13:45
23-10
1
X
2
13:45
23-10
14:00
23-10
14:00
23-10
14:00
23-10
1
X
2
19:05
23-10
19:05
23-10
19:35
23-10
19:35
23-10
20:35
23-10
21:05
23-10
1
X
2
12:00
23-10
12:00
23-10
1
X
2
11:30
24-10

dinsdag - 23-10-2018

Resultaat (1 X 2)

Vysshaya Hokkeynaya Liga (VHL) - Rusland

Ermak Angarsk - Neftyanik Almetyevsk 07:00
1 X 2 (reguliere speeltijd)
Sokol Krasnoyarsk - Izhstal Izhevsk 08:00
1 X 2 (reguliere speeltijd)
Metallurg Novokuznetsk - Molot-Prikamye Perm 08:00
1 X 2 (reguliere speeltijd)
Chelmet Chelyabinsk - Yuzhny Ural Orsk 09:30
1 X 2 (reguliere speeltijd)
Zauralye Kurgan - HC Gornyak Uchaly 09:30
1 X 2 (reguliere speeltijd)
Yugra - Saryarka Karaganda 10:00
1 X 2 (reguliere speeltijd)
Rubin Tyumen - Torpedo Ust-Kamenogorsk 10:00
1 X 2 (reguliere speeltijd)
CSK VVS Samara - Dizel Penza 11:00
1 X 2 (reguliere speeltijd)
Lada Togliatti - HC Bars Kazan 11:00
1 X 2 (reguliere speeltijd)

Junior Hockey League (MHL) - Rusland

Sibirskie Snaipery - HC Sarmaty 07:30
1 X 2 (reguliere speeltijd)
Altay Ust-Kamenogorsk - Avto Ekaterinburg 08:30
1 X 2 (reguliere speeltijd)
Irbis Kazan - Belye Medvedi 09:00
1 X 2 (reguliere speeltijd)
Snezhnye Barsy - Tolpar Ufa 09:00
1 X 2 (reguliere speeltijd)
Sputnik Almetyevsk - Tyumensky Legion 10:00
1 X 2 (reguliere speeltijd)
Reaktor Nizhnekamsk - Mamonty Yugry 11:00
1 X 2 (reguliere speeltijd)
Atlanty Mytischi - Chaika Nizhny Novgorod 12:00
1 X 2 (reguliere speeltijd)
SKA Varyagi - Loko Yaroslavl 12:00
1 X 2 (reguliere speeltijd)
Taifun Ussuriysk - SKA-1946 St.Petersburg 23:00
1 X 2 (reguliere speeltijd)
Amurskie Tigry - MHK Dynamo St. Petersburg 23:00
1 X 2 (reguliere speeltijd)

Liiga - Finland

KalPa - Ilves 11:30
1 X 2 (reguliere speeltijd)

Extraliga - Slowakije

MsHK Zilina - HK Poprad 11:30
1 X 2 (reguliere speeltijd)
HC 07 Detva - MHK 32 Liptovsky Mikulas 12:00
1 X 2 (reguliere speeltijd)
HKM Zvolen - DVTK Jegesmedvek 12:00
1 X 2 (reguliere speeltijd)
HK Nitra - HC 05 Banska Bystrica 12:00
1 X 2 (reguliere speeltijd)

Kontinental Hockey League - Rusland

Severstal Cherepovec - Tractor Chelyabinsk 12:00
1 X 2 (reguliere speeltijd)
Lokomotiv Yaroslavl - Metallurg Magnitogorsk 12:00
1 X 2 (reguliere speeltijd)

Extraliga - Tsjechië

HC Sparta Praha - HC Verva Litvinov 12:30
1 X 2 (reguliere speeltijd)

Erste Bank - EHL - Oostenrijk

HC Znojmo - EC Red Bull Salzburg 12:30
1 X 2 (reguliere speeltijd)

GET Ligaen - Noorwegen

Lillehammer - Stjernen 12:30
1 X 2 (reguliere speeltijd)
Sparta Sarpsborg - Storhamar 12:30
1 X 2 (reguliere speeltijd)
Valerenga - Stavanger 12:30
1 X 2 (reguliere speeltijd)
Manglerud Star - Frisk/Asker 12:30
1 X 2 (reguliere speeltijd)

SHL - Zweden

Linköpings HC - Frölunda HC 13:00
1 X 2 (reguliere speeltijd)

Metal Ligaen - Denemarken

Esbjerg Energy - Aalborg Pirates 13:00
1 X 2 (reguliere speeltijd)
SonderjyskE - Herning Bluefox 13:00
1 X 2 (reguliere speeltijd)
Hvidovre Fighters - Herlev Eagles 13:00
1 X 2 (reguliere speeltijd)
Rodovre Mighty Bulls - Frederikshavn Whitehawks 13:00
1 X 2 (reguliere speeltijd)
Rungsted Ishockey - Odense Bulldogs 13:00
1 X 2 (reguliere speeltijd)

National League - Zwitserland

HC Fribourg-Gotteron - HC Ambri-Piotta 13:45
1 X 2 (reguliere speeltijd)
Rapperswil-Jona Lakers - Geneve Servette HC 13:45
1 X 2 (reguliere speeltijd)
SCL Tigers - Lausanne HC 13:45
1 X 2 (reguliere speeltijd)
HC Lugano - EV Zug 13:45
1 X 2 (reguliere speeltijd)
ZSC Lions - EHC Biel 13:45
1 X 2 (reguliere speeltijd)

Swiss League - Zwitserland

EVZ Academy - Ajoie 13:45
1 X 2 (reguliere speeltijd)
Thurgau - GCK Lions 14:00
1 X 2 (reguliere speeltijd)
Langenthal - Chaux de Fonds 14:00
1 X 2 (reguliere speeltijd)
EHC Winterthur - HC Biasca Ticino Rockets 14:00
1 X 2 (reguliere speeltijd)

AHL - Noord-Amerika

Laval Rocket at Toronto Marlies 19:00
1 X 2 (reguliere speeltijd)
San Antonio Rampage at Milwaukee Admirals 20:00
1 X 2 (reguliere speeltijd)

NHL - Noord-Amerika

Florida Panthers at New York Rangers 19:05
1 X 2 (reguliere speeltijd)
Arizona Coyotes at Columbus Blue Jackets 19:05
1 X 2 (reguliere speeltijd)
Calgary Flames at Montreal Canadiens 19:35
1 X 2 (reguliere speeltijd)
Boston Bruins at Ottawa Senators 19:35
1 X 2 (reguliere speeltijd)
San Jose Sharks at Nashville Predators 20:05
1 X 2 (reguliere speeltijd)
Anaheim Ducks at Chicago Blackhawks 20:35
1 X 2 (reguliere speeltijd)
Pittsburgh Penguins at Edmonton Oilers 21:05
1 X 2 (reguliere speeltijd)

woensdag - 24-10-2018

Resultaat (1 X 2)

Kontinental Hockey League - Rusland

Amur Khabarovsk - Neftekhimik Nizhnekamsk 05:00
1 X 2 (reguliere speeltijd)
Admiral - Torpedo NN 05:30
1 X 2 (reguliere speeltijd)
Red Star Kunlun - AK Bars Kazan 07:30
1 X 2 (reguliere speeltijd)
Sibir Novosibirsk - Vityaz Podolsk 08:30
1 X 2 (reguliere speeltijd)
Er is geen weddenschap geselecteerd.
Klik op het betreffende resultaat om een weddenschap te selecteren.
  •  

Wed onderweg met bwin!

1/3

Bestseller Multi

Bestseller:
De populairste weddenschappen!
USD

Live kalender

Wed nu live, 24 uur per dag, 7 dagen per week!

Nu live wedden!

Online wedden op sport wordt uitgevoerd door CKO BETTING N.V., een onderneming geregistreerd in België met ondernemingsnummer BE 0817.340.410 en met kantoor te Kursaal-Oosthelling 12, 8400 Oostende, België. Licentie nr. FA+119162.
Online casino wordt uitgevoerd door CASINO KURSAAL OOSTENDE N.V. (CKO), een onderneming geregistreerd in België met ondernemingsnummer BE 0414.052.319 en met kantoor te Kursaal-Oosthelling 12, 8400 Oostende, België. Licentie nr. A+8085.