IJshockey quoteringen

Live hoogtepunten

vrijdag - 15-2-2019

Resultaat (1 X 2)

AHL - Noord-Amerika

San Antonio Rampage at Grand Rapids Griffins 19:00
1 X 2 (reguliere speeltijd)
Cleveland Monsters at Belleville Senators 19:00
1 X 2 (reguliere speeltijd)
Toronto Marlies at Providence Bruins 19:05
1 X 2 (reguliere speeltijd)
Bridgeport Sound Tigers at Lehigh Valley Phantoms 19:05
1 X 2 (reguliere speeltijd)
Syracuse Crunch at Rochester Americans 19:05
1 X 2 (reguliere speeltijd)
Laval Rocket at Binghamton Devils 19:05
1 X 2 (reguliere speeltijd)
Charlotte Checkers at Springfield Thunderbirds 19:05
1 X 2 (reguliere speeltijd)
Tucson Roadrunners at Texas Stars 20:00
1 X 2 (reguliere speeltijd)
Chicago Wolves at Manitoba Moose 20:00
1 X 2 (reguliere speeltijd)
Bakersfield Condors at Ontario Reign 22:00
1 X 2 (reguliere speeltijd)

NHL - Noord-Amerika

New York Rangers at Buffalo Sabres 19:05
1 X 2 (reguliere speeltijd)
Edmonton Oilers at Carolina Hurricanes 19:35
1 X 2 (reguliere speeltijd)
New Jersey Devils at Minnesota Wild 20:35
1 X 2 (reguliere speeltijd)
Boston Bruins at Anaheim Ducks 22:05
1 X 2 (reguliere speeltijd)

zaterdag - 16-2-2019

Resultaat (1 X 2)

Kontinental Hockey League - Rusland

Admiral - Salavat Ufa 02:00
1 X 2 (reguliere speeltijd)
Amur Khabarovsk - Red Star Kunlun 02:00
1 X 2 (reguliere speeltijd)
Barys Astana - Avangard Omsk 06:00
1 X 2 (reguliere speeltijd)
Torpedo NN - Sibir Novosibirsk 09:00
1 X 2 (reguliere speeltijd)
Severstal Cherepovec - Tractor Chelyabinsk 09:00
1 X 2 (reguliere speeltijd)
Neftekhimik Nizhnekamsk - Metallurg Magnitogorsk 09:00
1 X 2 (reguliere speeltijd)

Asian Hockey League - Playoffs - Azië

Nippon Paper Cranes - Oji Eagles 03:00
1 X 2 (reguliere speeltijd)

Extraliga - Wit-Rusland

HC Neman Grodno - Yunost Minsk 04:30
1 X 2 (reguliere speeltijd)
Metallurg Zhlobin - Dinamo-Molodechno 05:00
1 X 2 (reguliere speeltijd)
Lida - Shakhtyor Soligorsk 05:00
1 X 2 (reguliere speeltijd)
HC Gomel - Wit-Rusland (U20) 05:00
1 X 2 (reguliere speeltijd)

Junior Hockey League (MHL) - Rusland

Atlanty Mytischi - Krasnaya Armiya 05:00
1 X 2 (reguliere speeltijd)
Kapitan Stupino - Loko Yaroslavl 05:00
1 X 2 (reguliere speeltijd)
Russkie Vitiazi - Almaz Cherepovets 05:00
1 X 2 (reguliere speeltijd)
Chaika Nizhny Novgorod - MHK Dynamo Moskou 05:00
1 X 2 (reguliere speeltijd)
MHK Dynamo St. Petersburg - SKA Varyagi 05:00
1 X 2 (reguliere speeltijd)

1ste Liga - Tsjechië

HK Jestrabi Prostejov - HC Slovan Usti nad Labem 08:00
1 X 2 (reguliere speeltijd)
HC Motor Ceske Budejovice - SK Horacka Slavia Trebic 08:00
1 X 2 (reguliere speeltijd)
HC Dukla Jihlava - HC RT Torax Poruba 08:00
1 X 2 (reguliere speeltijd)
HC Zubr Prerov - HC Stadion Litomerice 08:00
1 X 2 (reguliere speeltijd)
HC Slavia Praag - HC Frydek Mistek 08:00
1 X 2 (reguliere speeltijd)
HC Benatky nad Jizerou - VHK Vsetin 11:00
1 X 2 (reguliere speeltijd)

SHL - Zweden

Frölunda HC - Skelleftea AIK 09:15
1 X 2 (reguliere speeltijd)
Malmö Redhawks - Växjö Lakers HC 09:15
1 X 2 (reguliere speeltijd)
Djurgårdens IF - Orebro HK 12:00
1 X 2 (reguliere speeltijd)
Timra IK - Brynäs IF 12:00
1 X 2 (reguliere speeltijd)
Mora IK - Luleå HF 12:00
1 X 2 (reguliere speeltijd)
Färjestads BK - Linköpings HC 14:00
1 X 2 (reguliere speeltijd)

Hockeyallsvenskan - Zweden

Sodertalje SK - MODO Hockey 09:15
1 X 2 (reguliere speeltijd)
Almtuna IS - Karlskrona HK 09:15
1 X 2 (reguliere speeltijd)
IK Oskarshamn - Vasterviks IK 12:00
1 X 2 (reguliere speeltijd)

GET Ligaen - Noorwegen

Valerenga - Frisk/Asker 10:00
1 X 2 (reguliere speeltijd)
Sparta Sarpsborg - Lillehammer 10:00
1 X 2 (reguliere speeltijd)

Alps Hockey League - Oostenrijk

EHC Lustenau - Asiago Hockey AS 11:30
1 X 2 (reguliere speeltijd)
HDD Jesenice - Vipiteno 12:00
1 X 2 (reguliere speeltijd)
EHC Bregenzerwald - HDD Olimpija Ljubljana 13:30
1 X 2 (reguliere speeltijd)
Ritten - HC Gherdeina 14:00
1 X 2 (reguliere speeltijd)
Pustertal - SG Cortina 14:00
1 X 2 (reguliere speeltijd)

PHL - Playoffs - Polen

MMKS Podhale Nowy Targ - TK Nesta Toruń 12:00
1 X 2 (reguliere speeltijd)
GKS Tychy - Stoczniowiec Gdansk 12:00
1 X 2 (reguliere speeltijd)

zondag - 17-2-2019

Resultaat (1 X 2)

SHL - Zweden

HV 71 - Rögle BK 11:00
1 X 2 (reguliere speeltijd)

GET Ligaen - Noorwegen

Stjernen - Manglerud Star 11:00
1 X 2 (reguliere speeltijd)
Ringerike - Storhamar 11:00
1 X 2 (reguliere speeltijd)

dinsdag - 19-2-2019

Resultaat (1 X 2)

GET Ligaen - Noorwegen

Stavanger - Stjernen 12:00
1 X 2 (reguliere speeltijd)

vrijdag - 10-5-2019

Resultaat (1 X 2)

Wereldkampioenschap - Mannen - Wereld

Finland - Canada 10:15
1 X 2 (reguliere speeltijd)
Rusland - Noorwegen 10:15
1 X 2 (reguliere speeltijd)
VS - Slowakije 14:15
1 X 2 (reguliere speeltijd)
Tsjechië - Zweden 14:15
1 X 2 (reguliere speeltijd)

zaterdag - 11-5-2019

Resultaat (1 X 2)

Wereldkampioenschap - Mannen - Wereld

Denemarken - Frankrijk 06:15
1 X 2 (reguliere speeltijd)
Zwitserland - Italië 06:15
1 X 2 (reguliere speeltijd)
Duitsland - Groot-Brittannië 10:15
1 X 2 (reguliere speeltijd)
Letland - Oostenrijk 10:15
1 X 2 (reguliere speeltijd)
Noorwegen - Tsjechië 14:15
1 X 2 (reguliere speeltijd)
Er is geen weddenschap geselecteerd.
Klik op het betreffende resultaat om een weddenschap te selecteren.
  •  

Wed onderweg met bwin!

1/3

Bestseller Multi

Bestseller:
De populairste weddenschappen!
USD

Live kalender

Wed nu live, 24 uur per dag, 7 dagen per week!

Nu live wedden!

Online wedden op sport wordt uitgevoerd door CKO BETTING N.V., een onderneming geregistreerd in België met ondernemingsnummer BE 0817.340.410 en met kantoor te Kursaal-Oosthelling 12, 8400 Oostende, België. Licentie nr. FA+119162.
Online casino wordt uitgevoerd door CASINO KURSAAL OOSTENDE N.V. (CKO), een onderneming geregistreerd in België met ondernemingsnummer BE 0414.052.319 en met kantoor te Kursaal-Oosthelling 12, 8400 Oostende, België. Licentie nr. A+8085.